X
تبلیغات
زولا

نفر افراد آنلاین

1384,04,16
آغاز تمرینات بایرن همراه علی کریمی!


خوب پس از وقفه ای چند هفته ای یا بهتر بگم پس از استراحتی چند هفته ای دوباره کار رو شروع میکنیم.طی این چند مدت اتفاقات زیادی در فوتبال آلمان افتاد که سرآمد اون اتفاقات حذف تیم ملی فوتبال آلمان از رقابتهای جذاب و دیدنی جام کنفدراسیونها بود و اما از یازدهم تیر تمرین اول تیم بایرن مونیخ با حضور جادوگر فوتبال آسیا علی کریمی برگزار شد.ستاره بی چون و چرای فوتبال ایران با تمام قوا و در حالیکه دل حاضران ایرانی همراه او بود پا بر سر تمرین نهاد.اسماعیل دیگر بازیکن جدید بایرن نیز در تمرین حضور داشت اما شرایط او به ظاهر کمی بهتر از کریمی بوده است و آنهم به دلیل آشنائی با جو فوتبال آلمان بوده است.بارش باران کمی کار تمرین را مشکل می کرد و به گزارش سایت بایرن کریمی به دلیل حضور در دبی و وجود همیشگی آفتاب کمتر با این شرایط آشنائی دارد ولی اسماعیل در برمن از این جور روزها را سپری کرده است.اما این دلیل بر انکار قابلیتهای کریمی ندارد.علی کریمی در آغاز تمرین خودش گفته است : از حضور در تیم بایرن بسیار خرسندمستاره فوتبال آسیا مورد حمایت شدید ماگات قرار گرفته است و ماگات در این باره می گوید : ما باید به او زمان بدهیم تا او خود را به خوبی پیدا کند.کریمی 26 ساله است و می تواند در بایرن بدرخشد.کریمی در حال حاضر تنها صبح بخیر و عصز بخیر را بلد است و می گوید و تا بخواهد با شرایط زبان جدید و محیط جدید آشنا شود زمان می خواهد.
از سوی دیگر مدافع 29 ساله و جدیدالخدمت بایرن می گوید : هدف من تنها درخشش در بایرن و حضور در تیم ملی فرانسه و انجام بازی ملی است.
ماگات معتقد است اولین گزینه ای که او به عنوان جانشین کواچ دست گذاشته است همین اسمائیل است و مطمئن است انتخاب او درست بوده است.اما بازهم ماگات حیفش آمده است از کریمی نگوید و در ادامه صحبت می گوید : من فکر نمی کنم مشکلی برای حضور کریمی در ترکیب اصلی بایرن وجود داشته باشد.او می تواند چیزهای بسیاری بیاموزد و من به او می گویم که بازی و سبک و تاکتیک فوتبال اروپا با تمام نقاط دیگر متفاوت است.وقتی ماکای از تکنیک ناب کریمی سخن میگوید!

روی ماکای مهاجم هلندی تیم فوتبال بایرن مونیخ در گفت‌وگو با روزنامه‌ی محلی Merkur از علی کریمی ستایش کرد.
تمرین‌های سنگین تابستانی بایرن شروع شده است و در این روزها بازیکنان گروه قهرمان آلمان و بهترین‌های قاره اروپا برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی گروه مونیخی با یکدیگر رقابت می‌کنند. قهرمانی در آلمان و اروپا هدف اصلی بایرن در رقابت‌های فصل جدید است.

ماکای در این باره به روزنامه‌ی Merkur گفت:« فصل پیش نشان دادیم که چه توانایی‌هایی داریم. باور دارم که فصل خوبی در انتظار ماست. می‌توانیم این راه را ادامه بدهیم. نسبت به فصل پیش حریفان ما کار ساده‌تری پیش رو ندارند. ما هنوز قدرتمندترین باشگاه آلمان هستیم.»
همچنین ماشین گلزنی تیم ملی هلند باور دارد که بازیکنان بایرن بیشتر از گذشته به فلیکس ماگات اطمینان دارند: «پذیرفتن این حقیقت آسان‌تر شده است. دیگر این مربی برای ما جدید و تازه وارد نیست.»
تابستان بایرن مونیخ والرین اسماعیل و علی کریمی را خرید. ماکای انتظار ندارد که این دو بازیکن با دردسری در تیم جدیدشان روبرو شوند:«اسماعیل به طور کامل با زبان آلمانی آشناست. او را از زمانی که در وردربرمن بود می‌شناسم.»
با وجود ویژگی‌های هجومی بازیکن تازه وارد فرانسوی، علی کریمی در میدان به ماکای نزدیک‌تر خواهد بود. برای همین چند هفته آینده این دو باید بیشتر کنار یکدیگر تمرین کنند تا هماهنگ شوند.روی ماکای با وجود این که بازی‌های کریمی را در دوبی و تیم ملی ایران ندیده است باور دارد این بازیکن به طور کامل با شرایط مونیخ خو گرفته است.
پس از تنها دو جلسه تمرین، ماکای درباره‌ی علی کریمی گفت:« کار او با توپ باورنکردنی است! به طور کامل زبان انگلیسی را می‌داند و تنها عربی حرف نمی‌زند، این برای هماهنگی او بسیار مهم است.
همه چیز در فوتبال آلمان و سراسر اروپا برای او تازگی دارد. اما، نظر من درباره‌ی کریمی مثبت است.»
با کریمی و ماکای توان هجومی بایرن از سال گذشته بیشتر می‌شود. مهاجم هلندی قهرمان بوندس‌لیگا ادامه داد:« ما پیشتر هم بهترین خط حمله را داشتیم و اکنون با بازگشت سانتاگروز بهتر هم خواهیم شد.»

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها