X
تبلیغات
زولا

نفر افراد آنلاین

1384,02,26
بای بای المپیک مونیخ٬ سلام بر پادشاه ورزشگاه های دنیا :

وداع‌ یک‌ ایرانى‌ و چهار بایرنى‌ با مونیخى‌ها!

Allianz Arena ورزشگاه جدید بایرن مونیخ


بایرن‌مونیخ، این‌ تیم‌ برجسته‌ و توانمند آلمانى‌ که‌ از فصل‌ آینده‌ على‌ کریمی، جادوگر فوتبال‌ آسیا و ایران‌ را نیز در خدمت‌ دارد، چه‌ وداع‌ باشکوهى‌ با ورزشگاه‌ المپیک‌ مونیخ‌ داشت.

بایرنى‌ها که‌ از سه‌ هفته‌ قبل‌ قهرمانى‌ خود را در فصل‌ 2004-2005 قطعى‌ و مسجل‌ ساخته‌ بودند، پس‌ از انجام‌ 578 بازى‌ خانگى‌ در ورزشگاه‌ المپیک‌ مونیخ‌ و گذر 33 سال‌ از حضورهاى‌ خانگى‌ خویش‌ در این‌ ورزشگاه، خداحافظى‌ به‌یادماندنى‌ را برپا ساختند چراکه‌ توانستند در این‌ ورزشگاه‌ و آخرین‌ بازى‌ که‌ در آن‌ انجام‌ مى‌دهند (بایرنى‌ها از فصل‌ آینده‌ در ورزشگاه‌ تازه‌تأسیس‌ آلیانس‌ آره‌نا بازى‌ مى‌کنند) شش‌ گل‌ به‌ تیم‌ نورنبرگ‌ زده‌ و خاطره‌اى‌ خوش‌ به‌ جاى‌ گذارند.

شش‌ گل‌ زیبا

* در این‌ وداع‌ باشکوه، بازیکنان‌ بایرن‌ همگى‌ مثل‌ دیدارهاى‌ قبلى‌ کلى‌ سعى‌ و تلاش‌ کردند اما از همه‌ بیشتر پیزارو، بالاک، ماکاى‌ (دو گل) و دایسلر (دو گل) تلاش‌ کردند که‌ با گل‌هایشان، بساط‌ یک‌چنین‌ خداحافظى‌ باشکوهى‌ را فراهم‌ کردند.

از همه‌ مهمتر این‌ که‌ در پایان‌ این‌ بازی، ورنر هاکمن‌ رئیس‌ اتحادیه‌ فوتبال‌ آلمان‌(DFL) پیش‌ آمد و شیلد قهرمانى‌ را به‌ اولیور کان، کاپیتان‌ صاحب‌نام‌ و دروازه‌بان‌ ملى‌پوش‌ بایرن‌ پیشکش‌ کرد تا یک‌ هفته‌ مانده‌ به‌ پایان‌ رسمى‌ فصل، بایرنى‌ها در آخرین‌ بازى‌ خانگى‌شان‌ جام‌ قهرمانى‌ را در دست‌ گیرند، افتخارى‌ که‌ براى‌ هفدهمین‌ مرتبه‌ در ورزشگاه‌ المپیک‌ مونیخ‌ ممکن‌ و میسر شد.

5 وداع‌ دیگر

* در آخرین‌ بازى‌ بایرنى‌ها در ورزشگاه‌ المپیک‌ مونیخ، پنج‌ عضو تیم‌ بایرن‌ نیز در برابر 63 هزار تماشاگرى‌ که‌ در ورزشگاه‌ حاضر بودند، از بایرن‌ خداحافظى‌ کردند.

این‌ پنج‌ بازیکن‌ بایرنى‌ شامل‌ وحید هاشمیان- مهاجم‌ ایرانى‌ که‌ چند روز قبل‌ با هانوفر قرارداد بست، آلکساندر سیکلر، توماس‌ لینکه، روبرت‌ کوواچ‌ و ساموئل‌ اوسى‌ کوفور مى‌شدند.

هر یک‌ از این‌ پنج‌ تن‌ از طرف‌ باشگاه‌ شاخه‌هاى‌ گل‌ به‌ همراه‌ هدایایى‌ دریافت‌ کردند تا به‌ این‌ ترتیب‌ از تلاشهاى‌ چندین‌ساله‌شان‌ در قبال‌ بایرن‌ تقدیر به‌ عمل‌ آید.

حکایت‌ گل‌ اول‌

* از جمله‌ نکات‌ مهم‌ دیگر این‌ بازی، داستان‌ به‌ ثمر رسیدن‌ اولین‌ گل‌ بایرنى‌ها بود که‌ سخت‌ جلب‌ توجه‌ کرد چراکه‌ در دقیقه‌ هشت‌ بازی، کلادیو پیزارو مهاجم‌ پرویى‌ بایرن‌ اقدام‌ به‌ شوتى‌ محکم‌ به‌ سمت‌ دروازه‌ نورنبرگ‌ کرد که‌ منجر به‌ گل‌ تیم‌ شد. این‌ شوت‌ در حقیقت‌ اولین‌ شوتى‌ بود که‌ بایرنى‌ها به‌ سمت‌ دروازه‌ نورنبرگ‌ زدند که‌ اتفاقاً‌ گل‌ نیز شد!

ماکاى‌ در یک‌قدمى‌ آقاى‌گل‌
* روى‌ ماکاى‌ مهاجم‌ هلندى‌ بایرن‌مونیخ‌ با دو گلى‌ که‌ در این‌ دیدار زد، 20 گله‌ شد. با دو گلى‌ که‌ او زد و بر شمار گلهایش‌ در این‌ دیدار افزوده‌ شد، از طرفى‌ او به‌ فاصله‌ اندک‌ با ماره‌ک‌ مینتال‌ مهاجم‌ اسلوواک‌ نورنبرگ‌ رسید که‌ هم‌اکنون‌ با 23 گل‌ زده، مدعى‌ آقاى‌ گلى‌ بوندس‌لیگاست.

ماکاى‌ اگر بتواند در دیدار هفته‌ پایانى‌ نیز دو گل‌ (یا بیشتر) بزند، مى‌تواند در عنوان‌ آقاى‌گلى‌ نیز افتخارآفرین‌ شود.


تابلوى‌ نتایج‌

* ماینتس‌ 3‌ - ۲ کایزرس‌لاترن‌

گلها: آبل‌ (29)، متومو (بازیکن‌ کایزرس‌لاترن- 47)، نووسکى‌ (57) براى‌ ماینتس، آماشیدیس‌ (35)، نووسکى‌ (بازیکن‌ ماینتس- 86) براى‌ کایزرس‌لاترن‌

داور: فاندل‌

تماشاگر: 20300 نفر

* ولفسبورگ‌ 2‌ - ۲ بایرلورکوزن

گلها: کارآهان‌ (24) و برداریچ‌ (30) براى‌ ولفسبورگ، فرانکا (61) و بیروفکا براى‌ بایرلورکوزن‌

داور: واگنر

تماشاگر: 24771 نفر

* هانوفر 2‌ - ۱ هامبورگ‌

گلها: اشتاینر (43)، بارنتا (87) براى‌ هانوفر، بنیامین‌ (13) براى‌ هامبورگ‌

داور: زیپل‌

تماشاگر: 49854 نفر

* شالکه‌ صفر چهار 1‌ - ۲ بروسیادورتموند

گلها: والدوخ‌ (19) براى‌ شالکه، کئل‌ (17) و ریکن‌ (43) براى‌ دورتموند

داور: واک‌

تماشاگر: 61524 نفر

* هانزاروستوک‌ 1‌ - ۱ آرمینیابیله‌فلد

گلها: توماس‌ راسموسن‌ (-27 پنالتی) براى‌ روستوک، کونتسل‌ براى‌ آرمینیابیله‌فلد

داور: مه‌یر

تماشاگر: 21 هزار نفر

* بوخوم‌ 2‌ - ۰ اشتوتگارت‌

گلها: میسموویچ‌ (60) و لوک‌ونچ‌ (71)

داور: واینر

تماشاگر: 30980 نفر

* بروسیامونشن‌گلادباخ‌ ۰‌ - ۰ هرتابرلین

داور: دکتر مارکوس‌ مرک‌

تماشاگر: 53466 نفر

* وردربرمن‌ 4‌ - ۱ فرایبورگ‌

گلها: میکود (48 و 92)، بوروسکى‌ (49 و 51) براى‌ وردربرمن، کوبیالى‌ (23) براى‌ فرایبورگ‌

داور: اشتارک‌

تماشاگر: 39650 نفر

* بایرن‌مونیخ‌ 6‌ - 3 نورنبرگ‌

گلها: پیزارو (8)، بالاک‌ (24)، ماکاى‌ (31 و -41 پنالتی)، دایسلر (44 و 78) براى‌ بایرن، دمیشلى‌ (بازیکن‌ بایرن‌ - 52)، اسلوواک‌ (80 و 83) براى‌ نورنبرگ‌

داور: فرولیش‌
تماشاگر: 63 هزار نفر

حس‌ کردم‌ دیگر نیمکت‌نشینى‌ بس‌ است‌ هاشمیان: دوست‌ دارم‌ با هانوفر آقاى‌ گل‌ بوندس‌لیگا شوم‌

وحید هاشمیان‌ در جدیدترین‌ مصاحبه‌ خود که‌ روى‌ سایت‌ شخصى‌اش‌ گذاشته، نکاتى‌ را گوشزد کرده‌ که‌ گوشه‌اى‌ از آن‌ را باهم‌ مرور مى‌کنیم.

* به‌ دلیل‌ شرایط‌ آرمانى‌ سایر مهاجمان‌ و برخى‌ مسائل‌ دیگر تصمیم‌ به‌ ترک‌ بایرن‌مونیخ‌ گرفتم.

* به‌ دلیل‌ قدمت‌ باشگاه‌ هانوفر پیشنهاد این‌ تیم‌ را پذیرفتم. هانوفر در سال‌هاى‌ 1938 و 1954 سابقه‌ قهرمانى‌ در لیگ‌ آلمان‌ را دارد، این‌ تیم‌ قصد دارد با سرمایه‌گذارى‌ مناسب‌ سال‌ دیگر در بوندس‌لیگا اوج‌ بگیرد. از طرفى‌ شرایط‌ مالى‌ این‌ تیم‌ براى‌ من‌ بهتر از سایر تیم‌ها بود؛ ضمن‌ اینکه‌ هر تیمى‌ در مسابقات‌ حق‌ استفاده‌ از چهار بازیکن‌ غیر اروپایى‌ را دارد که‌ از این‌ بین‌ تنها سه‌ بازیکن‌ در زمین‌ حاضر مى‌شوند و این‌ محدودیت‌ را بیشتر مى‌کند.

* دوست‌ داشتم‌ در بایرن‌مونیخ‌ بمانم‌ اما امسال‌ به‌ این‌ نتیجه‌ رسیدم‌ که‌ دیگر ذخیره‌ بودن‌ به‌ صلاح‌ فوتبالم‌ نیست‌ وگرنه‌ از تلاش‌ و جنگیدن‌ هراس‌ ندارم.

* دوست‌ دارم‌ سال‌ آینده‌ ضمن‌ کسب‌ عنوان‌ آقاى‌ گلى‌ در بوندس‌لیگا همراه‌ با تیم‌ملى‌ به‌ جام‌جهانى‌ برسم.

* وقتى‌ براى‌ تیم‌ملى‌ گل‌ مى‌زنم، خوشحال‌ مى‌شوم‌ چون‌ سبب‌ مى‌شود میلیون‌ها نفر ایرانى‌ خوشحال‌ شوند و این‌ ارزش‌ زیادى‌ دارد.

* اول‌ باید به‌ جام‌جهانى‌ صعود کنیم، بعد از شناخت‌ رقیبانمان‌ مى‌توانیم‌ در مورد این‌ صحبت‌ کنیم‌ که‌ در جام‌جهانى‌ تا کجا توانایى‌ پیشروى‌ داریم.


پوستر کریمی در AFC

على‌ کریمى‌ بهترین‌ بازیکن‌ سال‌ 2004 آسیا بى‌گمان‌ درحال‌ حاضر خبرسازترین‌ بازیکن‌ آسیاست.در ارتباط‌ با او جالب‌ است‌ بدانید دیروز تصویر بزرگى‌ از او که‌ مدال‌ برنز رقابتهاى‌ جام‌ ملتهاى‌ آسیا را به‌ دهن‌ گرفته‌ در مقرAFC (کنفدراسیون‌ فوتبال‌ آسیا) واقع‌ در کوالالامپور نصب‌ شد. در کنار پوستر کریمی، تصویرى‌ از على‌ دایى‌ که‌ پرچم‌ ایران‌ را به‌ دست‌ گرفته‌ و تصویرى‌ از فان‌زهى‌ ستاره‌ فوتبال‌ چین‌ به‌ چشم‌ مى‌خورد.علت‌ نصب‌ پوستر کریمى‌ در مقرAFC گزینش‌ او به‌ عنوان‌ بهترین‌ بازیکن‌ قاره‌ آسیا عنوان‌ شده‌ است

  یا با لباس‌ بازیکن‌ یا با لباس‌ مربى‌ کریمی: دوباره‌ به‌ دبى‌ بازمى‌گردم!

از زمانى‌ که‌ على‌ کریمى‌ به‌ باشگاه‌ بایرن‌ مونیخ‌ آلمان‌ پیوست‌ رسانه‌هاى‌ کشور امارات‌ روزى‌ نیست‌ که‌ به‌ او نپردازند. روزنامه‌ الخلیج‌ در گزارشى‌ که‌ روز شنبه‌ به‌ چاپ‌ رساند از ناراحتى‌ گروهى‌ از طرفداران‌ باشگاه‌ الاهلى‌ خبر داد. آنها اعتقاد داشتند که‌ جادوگر تهرانى‌ «ardzTehran Wi» باید به‌ این‌ باشگاه‌ وفادار مى‌ماند.روزنامه‌ البیان‌ اما نظر مثبت‌ترى‌ نسبت‌ به‌ انتقال‌ کریمى‌ دارد. این‌ روزنامه‌ اعتقاد دارد که‌ کریمى‌ مى‌تواند در آسیا بدرخشد، فلیکس‌ ماگات‌ با البیان‌ مصاحبه‌اى‌ را در مورد کریمى‌ انجام‌ داده‌ است.روزنامه‌ الاتحاد با اشاره‌ به‌ تاریخچه‌ حضور کریمى‌ در لیگ‌ امارات‌ و این‌ نکته‌ که‌ او در سه‌ سال‌ حضور 27 گل‌ وارد دروازه‌ حریفان‌ کرده‌ او را بهترین‌ بازیکن‌ لیگ‌ امارات‌ در سه‌ سال‌ گذشته‌ خواند. این‌ روزنامه‌ همچنین‌ مصاحبه‌ کوتاهى‌ با على‌ کریمى‌ انجام‌ داده‌ است. او به‌ این‌ روزنامه‌ گفته: «من‌ یک‌ روز به‌ دبى‌ بازمى‌گردم‌ و در باشگاه‌ الاهلى‌ بازى‌ مى‌کنم، یا به‌ صورت‌ بازیکن‌ یا به‌ صورت‌ مربی.»

گلزنان بایرن مونیخ

همون طور که در تصویر زیر میبیند روی ماکای با ثمر رسوندن ۲۱ گل برای بایرن در بوندس لیگا بهترین گلزن بایرن هست و از بخت نسبتآ زیادی هم برای کسب عنوان آقای گلی این فصل بوندس لیگا بر خورداره امامتاسفانه آخرین بازی بایرن در رقابتهای این فصل خارج از خانه و در مقابل اشتوتگارتی هست که موفق شدن بایرن رو در المپیک مونیخ با نتیجه دو بر تو متوقف کنند.در هر صورت ماکای با زدن هشت گل در سه بازی گذشته نشون داده که انگیزه لازم برای کسب این عنوان رو داره.بایرن تا به اینجا کار در  رقابتهای بوندس لیگا٫جام قهرمانان اروپا و جام حذفی موفق به زدن ۱۱۱ گل شده که سهم ماکای ۳۲ گل بوده

 

 

وقتی یک هافبک اینگونه گلزنی میکند!!!

               
       

بی هیچ نیست که بالاک رو یکی از بهترین هافبکهای حال حاضر اروپا و حتی دنیا میدونن٫زیدان با اون همه بگیر و ببندش در این فصل لالیگا اگر اشتباه نکنم ۶ گل یا هفت گل به ثمر روسونده.اما بالاک موفق شده ۱۷ بار توپ رو وارد دروازه حریفان بکنه!!!بالاک با این امادگی که داره ما رو برای کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی امیدوار تر میکنه!!


چند عکس از بالاک و  کان

                    


و اینم از المپیک استادیوم مونیخ که بایرن به بهترین شکل ممکن و با خاطره ای خوش برای همیشه باهاش وداع کرد بد نیس بدونید که از این به بعد قرارد المپیک مونیخ مکانی باشه برای اجرای کنسترهای موسیقی و اجتماعات نظیر اون مثلآ فرض کنید که اسکورپیونز یا مدرن تاکینک توی المپیبک مونیخ کنسرت بدن..............بیست و چهار باشگاه برتر اورپا
آث میلان تیمی که به نظر لیاقت این رو داره که در مکان اول این رده بندی باشه٫تیم فوتبال چلسی هم خوشبختانه از لیگ قهرمانان حذف شد و دل ما بایرنی ها خنک شد در مکان دوم این جدول قرار داره٫پی اس وی هم به نظر من فقط و فقط به خاطر حضور مرد بزرگی چون گاس هیدینگ در این مکان یعنی سوم حضور داره٫بایرن مونیخ با اختلاف نسبتا زیاد با ایندهون در مکان چهارم قرار داره و..............
جدول بوندس لیگا تاپان هفته ۳۳

 


 

مدیربرنامه‌ کریمی: کریمی متفاوتی را در بایرن می‌بینید

 

«علی در بایرن بازی هم نکند، مشکلی پیش نمی آید
«
مبلغ قرارداد کریمی دربایرن بیشتر از الاهلی نیست»

مدیر برنامه‌های علی کریمی با رد اخبار منتشر شده در خصوص مبلغ قرارداد انتقال وی به بایرن مونیخ گفت: قرارداد کریمی در بایرن بیشتر از الاهلی نیست.

ابوالفضل جلالی اظهار داشت: مذاکرات با مدیران باشگاه بایرن مونیخ از زمان حضور این تیم در اردوی زمستانی این تیم در امارات مطرح شد و با پیگیری و حمایت جدی ماگات شرایط برای حضور نهایی کریمی فراهم شد.
وی تصریح کرد: کریمی برای باشگاه بایرن مونیخ از اهمیت زیادی برخوردار است و این مهم در نوع برخورد مدیران و مسوولان تیم بایرن با کریمی کاملا مشهود است.
جلالی گفت:

قرارداد کریمی با بایرن یک ساله است ولی با شرایط مطرح شده باشگاه بایرن این اختیار را دارد که قرارداد را در سال دوم تمدید کند. هر چند که خود ما نیز به دلیل احتمال حضور تیم ملی در مسابقات جام جهانی آلمان و مطرح شدن شرایط جدید برای کریمی به دلیل هنرنمایی‌اش در این مسابقات اصراری بر قراردادی بیشتر از یک سال نداشتیم.
وی تصریح کرد: علی کریمی در بایرن مونیخ روزهای خوبی خواهد داشت چرا که وی با تمرینات این باشگاه می‌تواند کریمی متفاوت با فوتبال امارات و ایران شود.
مدیر برنامه‌های علی کریمی همچنین با رد این مطلب که به نقل از کریمی گفته شده بود: «در بایرن متفاوت با دایی و هاشمیان خواهم بود» خاطرنشان کرد: کریمی هیچ گاه خودش را برتر از دیگران نمی‌داند. او معقتد است که اگر در بایرن لحظه‌ای هم بازی نکند هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد چرا که مهم اعتقادش به استفاده‌ی کامل از توانمندی‌هایش است.
وی افزود: علی کریمی اگر بر روی نیمکت تماشاچیان بایرن مونیخ نیز بنشیند به رشد و شرایط حرفه‌ای‌گرش دست خواهد یافت و این تنها چیزی است که به عنوان اصلی ترین هدف در انتقال وی به بایرن مونیخ مطرح بود.
کریمی یازدهم تیر ماه در تمرینات بایرن شرکت خواهد کرد.

گفتگوى ” یورگن کلینسمن” با خبرگزارى آلمان

 

سرمربى تیم ملى فوتبال آلمان ” یورگن کلینسمن” د رگفتگوئى با خبر گزارى آلمان به نکاتى چند در باره این تیم آینده آن با توجه به پیکارهاى جام جهانى سال آینده در این کشور اشاره کرد
در فاصله یکسال باقیمانده تا برگزارى پیکاهاى جام جهانى سال ۲۰۰۶ در آلمان، وى روشن ساخت که ” ما در هرصورت با بهترین بازیکنان کشور، در این مسابقات حضور خواهیم داشت، هرچند که در بعضى از پست ها، تنى چند ازبازیکنان پرسابقه وقدیمى بازهم در بعضى از پستها، در بین یاران اصلى تیم جاى میگیرند. تا آنزمان اما بازیکنان جوان وتازه از این فرصت برخوردارند که در دیدارهاى تیم ملى شرکت داشته وبدینگونه نشان دهند که آیا از پختگى وتجربه کافى برخورداربوده و بتوانند در چنین مسابقاتى بس مهمى بمانند جام جهانى‌ در کادر تیم جاى گیرند. بدینگونه ما با این پیشداشت واین برنامه درمسابقات ” جام کنفدراسیونها” شرکت میکنیم که پیروزى حتمى در آن هدف اولیه ما محسوب میشود.
مسابقات ” جام کنفدراسیونها” نزدیک به ۷ هفته دیگر در ماه ژوئن آینده با شرکت هشت نماینده از فوتبال تمامى قاره هاى جهان در آلمان در پیش اند. هشت تیم شرکت کننده نخست در دوگروه چهارتیمى در دورمقدماتى در شهرهاى فرانکفورت، کلن، هانور،لتیپزیک ونورنبرگ، با یکدیگر روبرومیشوند. در اولین روز مسابقات در شهر ”کلنتیمهاى ملى آرژانتین از آمریکاى جنوبى و تونس نماینده آفریقا از گروه یک و در همین روز سپس آلمان و استرالیا نماینده اقیانوسیه، دیدار خود را در پیش دارند.

بدون حضور فرانسه که در دوره قبلى این مسابقات چهارسال پیش، بمقام اول رسید، در گروه دوم نیزدردور مقدماتى برزیل دارنده عنوان قهرمانى جهان بهمراه تیمهاى یونان قهرمان اروپا، ژاپن از آسیا و مکزیک از آمریکاى مرکزى جاى گرفته اند.

حضوردر مسابقات ” جام کنفدراسیونها” که برنامه هاى آن از قبل تنظیم شده وباجرا درآمده اند براى ”کلینسمن” مرحله اى مهم در راه کسب مقام قهرمانى در سال آینده محسوب میشود. در این مدت، ملى پوشان آلمان براى اولین بار تحت سرپرستى وى بمدتى طولانى بگرد هم بوده ودرخانه خود، با دیدارهائی پى درپى روبروهستند . تجربیات بدست آمده در این زمینه ودراین مدت،بازهم نه تنها براى وى ، بلکه هریک از ملى پوشان نیزاز اهمیت زیادى برخوردارند.

براى ”کلینسمن” بحتث ونظرات گوناگون در زمینه ایجاد پست تازه در فدراسیون فوتبال آلمان تحت نام ” مدیر فنى” که بیش از همه نام ” برتى فوگتس” کاپیتن تیم ملى وهمچنین سرمربى این تیم رابهمراه دارد، مشکل عمده اى نبوده وبیش ازهمه نام ونشان شخص ویژه اى در این زمینه مهم نبوده ، بلکه محتواو برنامه این کاررا باید مورد نظر داشت.

سرمربى ۴۰ ساله تیم ملى که خود در گذشته بعنوان یکى از بهترین بازیکنان جهان بشمار میرفت ، رویداهاى جنجال آمیز وزدوبند و تبانى در شرط بندى مسابقات فوتبال در آلمان ونفوذ داوران رادر نتایج آنان ،‌ ضربه وفشارى بر وجهه تیم ملى دانست وبا ین نتیجه رسید که : این وقایع براى فوتبال آلمان ، صدمه وضررى دراز مدت وطولانى را بهمراه نخواهد داشت، اما از سوى دیگر همگى افراد سهیم و دست اندرکاران اینک بدان پى برده اند که در فوتبال غیرممکن هم ممکن میشود . نگرانى وترس وى در این زمینه از آن است که چنین مواردى درست چند هفته قبل از شروع پیکارهاى جام جهانى به پیش آیند.

 

علی کریمی: به همراه بایرن سه جام قهرمانی را فتح می‌کنم

 

علی کریمی ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان گفت من قصد دارم به همراه تیم بایرن مونیخ سه جام قهرمانی رقابت‌های فوتبال دسته اول باشگاه‌های آلمان ، جام حذفی این کشور و رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های اروپا را فتح کنم . " کریمی" در گفت و گو با روزنامه آلمانی بیلد افزود: تیم بزرگی همچون بایرن مونیخ باید همیشه برای کسب عناوین برتر تلاش کند. وی با بیان اینکه تیم بایرن جز پنج ، شش باشگاه برتر جهان است، اظهار داشت : با عضویت در این تیم، یکی از رویاهای زندگی من تحقق یافت. کریمی افزود: من از عضویت در بایرن مونیخ که در ایران میلیون‌ها هوادار دارد بسیار خرسندم .
کریمی در پاسخ به این سووال که آیا نگران نیست که به سرنوشتی چون" علی دائی و وحید هاشمیان" دو بازیکن ایرانی که در بایرن مونیخ موفق نبودند گرفتار شود، پاسخ منفی داد و گفت: من تلاش خواهم کرد تا این تیم را متقاعد کنم که از نقش مطلوبی در بایرن مونیخ برخوردار هستم.

کریمی افزود: مهدی مهدوی کیا بازیکن ایرانی تیم هامبورگ به من گفته است که من از توانائی لازم برای ارائه بازی خود در بایرن مونیخ برخوردار هستم.
کریمی ،فلیکس ماگات مربی تیم بایرن مونیخ را یکی از بزرگترین مربی‌های اروپا خواند و گفت: با کمک ماگات، تمرینات لازم را انجام خواهم داد.

Michael Ballack,New Wallpaper

اینم یکی از اون ۳۶ کاغذ دیواری بایرن که این بار نوبت به میشائیل بالاک رسیده بدون هیچ توضیح اضافی بریم سر وقت لینک دونلودش٫البته فقط یک مسئله ای رو بد نیس بگم و اونم اینکه اندازه این کاغذ دیواری ها ۷۶۸×۱.۲۴ هست.

 

 

Download From This Page


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها