X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نفر افراد آنلاین

1383,12,14
یک پیروزی به هنگام و بازی با برمنهیچ شکی در صعود بایرن مونیخ به مرحله بعدی ند اشته باشید٫فعلآ همین!


پخش زنده!

بازی آرسنال و بایرن مونیخ  چهارشنبه شب به صورت زنده ومستقیم از شبکه SF 2 پخش میشود.این شبکه بر روی ماهواره هاتبرد و با فرکانس  ۱۲۳۹۹  ٫ Horizontal و سیمبل ریت ۲۷۵۰۰ به صورت کارتی برنامه پخش میکند.

ماکای غایب بزرگ مسابقه بایرن-آرسنال بایرن‌مونیخ درآستانه بازی حساس خود با آرسنال درهفته جاری روی ماکای مهاجم سرشناس خود را از دست داد. ماکای 29 ساله از ناحیه عضله پای راست در مسابقه بایرن با وردر‌برمن دچار صدمه‌دیدگی شد. پزشکان بایرن گفتند وی حداقل به دو هفته استراحت نیاز دارد تا به آمادگی کامل برسد انتظار می‌رود در غیبت ماکای وحید هاشمیان مهاجم خوشنام ایرانی در ترکیب ثابت تیم و در خط حمله بایرن قرار بگیرد.

شالکه دست بر دار بایرن نیست!در روزی که تیم فوتبال بایرن مونیخ با تک گل میشائیل بالاک موفق شد قهرمان فصل پیش بوندس لیگا را دوباره شکست دهد٫تیم فوتبال شالکه هم در ورزشگاه خانگی بوخوم با نتیجه دو بر هیچ پیروز شد.تا هر دو تیم با پنجاه امتیاز پیش تازان بوندس لیگای آلمان باشند.البته خوشبختانه تفاضل گل بایرن بسیار  زیاد است.به همین دلیل اصلآ باکی از شالکه نیست٬خودشون رو بکشند بازم زیره ما هستنند.

این هم گل میشائیل بالاک به وردر برمن که شباهت زیادی به گلی داره که خود بالاک در بازی  رفت این دو تیم در وزر اشتادیوم  به برمن زد.فقط باید ببخشید که کمی دیر شد!
لطفآ ... Save Target As
حجم فایل ۴۰۰ کیلو بایت


جدول بوندس لیگا
دونلود گل زیبای میشائیل بالاک از پشت محوطه جریمه از اینجا٫لطفا برای دونلود فایلها از روش... Save Target As استفاده کنید.
حجم فایل ۵۰۰ کیلو بایت

واقعآ باورش سخته که چطور تیمی که اول هفته با حد اقل اختلاف مغلوب شده در کمتر از یک هفته با هفت گل ببازه.بایرن در بازی اول هفته همین فرایبورگ رو با کمی سختی و زحمت تونست شکست بده اما در جام حذفی واقعآ بایرن یک تیم دیگه بود.البته از این نکته هم نباید قافل شد که ماگات برای این بازی تمام مهرهاش رو حاضر و آماده داشت.از جمله میشائیل بالاک که در میانه زمین در این خوب بازی کرد.و جالبتر اینجاست که بایرن باز هم همانند چند بازی گذشته خود در همان ده دقیقه اول بازی با دو گل از حریف پیشی گرفت.البته غیر از بازی اول این هفته!در کل این چنین بردهای خوبی تاثیر فوق العاده مثبتی در هر تیم میتونه داشته باشه.مخصوصآ اینکه بایرن باید روز شنبه در یک بازی سخت و دشوار در المپیک مونیخ با وردر برمنی بازی کنه که بازی رفت رو در خانه دو بر یک از بایرن باخته است.و بعد از این بازی حساس ماگات باید تیم رو برای بازی با آرسنال در لیگ قهرمانان ارپا آماده کنه.بازی که در ورزشگاه هایبری لندن برگذار خواهد شد و بایرن به احتمال فراوان باز هم برتر از آرسنال خواهد بود.این بازی امروز راس ساعت ۱۸:۰۰ در ورزشگاه المپیک مونیخ برگذار خواهد شد٫رقیب و تعقیب کننده اصلی بایرن یعنی شالکه هم باید با تیم بوخوم بازی کند.ضمنآ بازی تیم بایرن مونیخ از شبکه Polsat Sport به صورت زنده و مستقیم پخش می شود.


هاشمیان طلسم رو شکست!

دونلود گل وحید از اینجا

بالاخره وحید برای بایرن گل زد.وحید که در نیمه دوم در دقیقه ۶۳ به جای روی ماکای مهاجم هلندی بایرن پای در میدان گذاشته بود  موفق شد در دقیقه ۷۶ اولین گل خود و آخرین گل بایرن را در این دیدار پر گل به ثمر برساند.من در زیر یک لینک گذاشتم که مربوط به مصاحبه وحید در مورد اوضاع ش در بایرن و گلی که زده هست.خود وحید در این مصاحبه اعلام می کنه که رفتن او به تیمی دیگر شایعه ای بیش نیست.

دونلود مصاحبه وحید هاشمیان از اینجا
حجم فایل ۴۰۰ کیلو بایت|تصویری

برنامه های بایرنی Euro Sport

خوب٫با توجه به اینکه این هفته دور برگشت بازی های مرحله دوم و حذفی جام باشگاهای اروپا برگذار میشه شبکه Euro Sport طبق روال همیشگی برنامه های درباره تیم های حاضر در این مرحله از رقابتها پخش میکنه.روز دوشنبه ساعت بیست و یک که اخبار کلی تیم های این مرحله است.و همون شب ساعت سه بامداد خلاصه دیدار بایرن مونیخ و آرسنال پخش میشه!و اما سه  شنبه ساعت دوازه و سی دقیقه ۶۰ دقیقه با بایرن مونیخ که احتمالآ باید برنامه جالبی باشه!


در مورد ورزشگاه جدید بایرن مونیخ هم فعلآ این عکس و این فایل تصویری رو داشته باشید تا بعد!!

این از فایل تصویر و این هم عکس
حجم فایل تصویر ۵۰۰ کیلو بایت
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها