X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نفر افراد آنلاین

1383,11,21
اخبار و آمار :


آمار زمان گلزدن در دو تیم بایرن و آرسنال در جام باشگاه های اروپا :آمار زمان گل زدن در کل مرحله ی گروهیبایرن باخت و من برام هیچ حالی نمونده ...

دو بازی سخت دیگه تو راه ...

دورتمند و آرسنال ...

امیدوارم بعد از پیروزی در این بازی ها دوباره بتونم بهتر از قبل کار رو ادامه بدم ...
دور باطل

در جنگلی پر از گاو یک شیر بود حاکم
این شیر حسنها داشت هر چند بود ظالم

اوبا تمام قدرت دشمن به پشت می راند
با چنگهای خونین برجای خویش می ماند

عشق وغرور ونفرت او را به اوج می برد
هرچند گاوها را گاهی به ظلم می خورد

درقلب پر غرورش روحی بزرگ جا داشت
درجنگل پر از ترس بذر امید می کاشت

تا اینکه روبهی شیر بر ضد شیر برخاست
باخود خیال می کرد او منجی غزل هاست

اوگله گاوها را در راه خویش هی کرد
این راه پر خطر را با هوش خود طی کرد

گاوان همه به ناگه دردام او فتادند
دلهای پاک وساده در دست او نهادند

یاران باوفا لیک با شیر مانده بودند
انان سرود شیران,با شیر خوانده بودند

روباه پیر اما وعده به گاوها داد
وعدهءروز شیرین با قلبهایی آزاد

تا اینکه در شبی سرد بر شیرحمله بردند
آلاله های عاشق در این غروب مردند

روباه پیر چندی بر تخت سلطنت ماند
اوهم چو شیر جنگل دشمن زخانه هاراند

تااینکه خشم جنگل , روبه زپا دراورد
احساس بی پناهی از عاشقان سراورد

بعد از غروب عمرش طوفان دیگری شد
دلهای پاک وساده مهمان دیگری شد

روباه تازه وارد مهمان کرکسان گشت
جنگل پرشاخ وبرگ تبدیل شد به یک دشت

گاوان چونان همیشه تنها سکوت کردند
درانتظار یک شیر امادهء نبردند

گویا که تا همیشه این دور ادامه دارد
این دور بی نهایت بر دشت دل ببارد .


جدول بوندس لیگا بعد از بازی های یکشنبه آمار

تاریخچه ی بازی های بایرن و رئالتاریخچه ی بازی های بایرن و بارسلوناتاریخچه ی بازی های بایرن و آژاکسپرگل ترین بازی های ملی
نگاهی بر جام باشگاه های اروپا
دقیقا ۱۳ روز دیگه دوباره بازی های باشگاه های اروپا ازسر گرفته میشه ٬بنا بر این بد نیست نگاهی به بازی های این دور از مسابقات داشته باشیم :


بایرن مونیخ - آرسنال

این بازی رو شاید بشه به همراه بازی رئال و یوونتوس ٬سخت ترین بازی این دور از مسابقات دونست.بایرن فصل پیش حال و روز خوبی نداشت و با عنوان نایب قهرمانی در لیگ آلمان وارد این مسابقات شد ولی آرسنال حال و روز کاملا متفاوتی داشت ٬اونا فصل پیش تونستند ۴۹ بازی رو در لیگ انگلیس بدون شکست سپری کنن و با اقتدار قهرمان لیگ بشن.
ولی اوضاع در لیگ قهرمانان چیز دیگه ایه ٬بایرن سومین تیم پر افتخار اروپاست در صورتی که آرسنالی ها ٬با وجود شایستگی زیادی که داشتن ٬مخصوصآ در ۴ سال گذشته ٬حتی موفق به رسیدن به جمع ۴ تیم پایانی هم نشدن که این نشونگر شخصیت برتر بایرن هستش و کفه ی ترازو رو به نفع بایرن سنگین تر میکنه ٬مخصوصا با توجه به اینکه در این فصل بایرن با روی کار اومدن فلیکس ماگات کاملا دگرگون شده و در حال حاضر قهرمان بوندس لیگای آلمانه ولی آرسنالی ها امسال بر خلاف سال پیش ٬به هیچ وجه حال و روز خوبی ندارن ٬مخصوصا بعد از شکست سنگین ۴ بر ۲ در برابر منچستر ۱۰ نفره اون هم در زمین خودشون !!!!
لازم به ذکره که آرسنال اکنون در رتبه ی ۳ لیگ ٬پایینتر از منچستر و چلسی قرار گرفته.
ولی به هر حال در فوتبال چیزی قابل پیشبینی نیست و باید تا روز بازی انتظار کشید .
رئال مادرید - یوونتوس

این بازی هم واقعا یکی از سخت ترین بازی های این مرحله هستش ٬یوونتوسی ها تو این فصل با مربی جدید خودشون ٬فابیو کاپلو دوران خوبی رو سپری میکنند ٬ولی درسته که اون ها در این مدت بیشتر بازی های خودشون رو با پیروزی پشت سر گذاشتند ولی نمیدونم باید گفت پیروزی های اون ها بیشتر ناشی از قدرتشون بوده یا شانسی که در این فصل رو به اونها آورده ؟؟!!
ولی در هر حال یوونتوس تیم بزرگیه و در هر شرایطی خطرناک.
رئال مادرید هم در این روز ها با مربی جدید خودش دوباره اوج گرفته و تجربه نشون داده که وقتی این تیم اوج میگیره دیگه به راحتی نمیشه جلوش رو گرفت و همین مسئله باعث هرچه زیباتر شدن این مسابقه میشه.
بارسلونا - چلسی

در این روز ها همه از بارسلونا میگن ٬این تیم در این فصل با مربی گری فرانک ریکارد و با تکیه بر بازیکنان بزرگی مثل رونالدینیو واقعا به یکی از خطرناک ترین تیم های اروپا تبدیل شده.
بارسلونا هم اکنون در رتبه ی اول لیگ اسپانیا قرار داره و یکی از امید های اصلی قهرمانی در جام باشگاه های اروپا به حساب میاد.
چلسی هم با اتکا بر پول های بیشمار رومن آبراموویچ امسال به یکی از غول های اروپا تبدیل شده.
اون ها تو این فصل واقعا دارن خوب کار میکنن و در صدر لیگ انگلستان هم جای گرفتن تا این بازی هم مثل ۲ بازی قبلی از حساسیتی زیاد برخوردار باشه.
آ ث میلان - منچستر یونایتد  

این بازی هم در نوع خودش خیلی جالب و دیدنیه ٬هر دو تیم در حال حاضر در رتبه ی دوم لیگ کشورشون قرار گرفتن و این نشون میده که هر دو تیم حال و روز نسبتآ خوبی دارن.
اگر چه با نگاهی به تاریخچه ی این دو تیم به این نتیجه میرسیم که باید شانس میلان رو بیشتر دونست ولی باز هم باید گفت که در فوتبال چیزی قابل پیشبینی نیست و باید به انتظار بازی بود.
وردر برمن و لور کوزن

دو تیم قدرتمند و آلمانی دیگه در این مرحله حضور دارند که هر دو واقعا در شرایط خوبی قرار دارن و  این امر میتونه موجب حضور ۳ تیم آلمانی در جمع ۸ تیم پایانی باشه که دور از دسترس هم نیست.


سایر بازی ها :


موناکو - پی اس وی
اینتر میلان - پورتو

این دو تیم تا به حال در هیچ مسابقه ی رسمی رو در روی هم قرار نگرفتن.


نگاهی بر رقابتهای بوندس لیگای آلمان بعد از گذشت ۲۰ هفته:

وضعیت تیم ها :

جدول مسابقات :  By:Fcbmev Bloger
ساعت  ۲۳:۱۵ به وقت تهران٫ زنده از شبکه یک ملی آلمان ARD-Das Erste  

  Vs  

Germany                                              Argentineتوفان آلمان ها

 DUESSELDORF, Germany, Feb 9 (Reuters)

 

صدای شروع صوت این بازی برای آلمان ها شروع 90 دقیقه ی توفانی در شب سرد دوسلدورف بود.

بالاخره صوت بازی به صدا در آمد و بازی در مقابل چشمان 52000 نفر آغاز شد.آلمانها از همون دقیقه ی اول توفانی به راه انداختند که حتی نبودن ستارگانی همچون الیور کان ٬میشائیل بالاک ٬سباستین دایسلر ٬فیلیپ لاهم ٬سباستین کل ٬میروسلاو کلوزه ٬آرنه فردریش و کریستف متزلدر  هم نتوانست کمکی به آرژانتینی ها که تقریبا بجز کارلوس آلبرتو توز با تمامی قوای خودشون پا به میدان گذاشته بودند بکنه و سرانجام بعد از گذشت 28 دقیقه قفل دروازه ی آرژانتین توسط تورستن فرینگز از روی نقطه ی پنالتی باز شد تا برای اولین بار در این بازی ورزشگاه غرق در شادی بشه ٬ولی این شادی زیاد طول نکشید و در دقیقه ی 40 تیم آرژانتین تونست توسط هرنان کرسپو روی یک ضربه ی پنالتی بازی رو به تساوی بکشونه.

اما این پایان کار نبود ٬فشار آلمان ها هر لحظه بیشتر میشد تا بالاخره در دقیقه ی 45 کوین کورانی توانست روی پاس زیبای باستین شوونشتیگر برای دومین بار شادی رو به ورزشگاه بیاره و آلمان رو دوباره از آرژانتین پیش بندازه.

نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید.

با شروع نیمه ی دوم بازهم فشار آلمان ها ادامه پیدا کرد ولی موقعیت ها یکی پس از دیگری برای آلمان ها به هدر میرفت تا اینکه درست بر خلاف جریان بازی ٬آرژانتینی ها صاحب یک ضربه ی آزاد شدن که با شروع مجدد سریع خودشون دوباره هرنان کرسپو  رو صاحب توپ کردن و کرسپو هم با یک ضربه ی چیپ زیبا برای دومین بار در دقیقه ی 81 بازی را به تساوی کشوند تا آرژانتینی ها بتونن بالاخره بعد از تحمل 90 دقیقه فشار شدید با دستی پر زمین رو ترک کنن.

در آخر باید به این نکته اشاره کرد هرکسی که موفق شد این بازی رو ببینه ٬تونست با تمام وجود قدرت بسیار زیاد آلمان ها رو حتی بدون حضور 70% از تیم اصلی در مقابل تیم آرژانتین احساس کنه.

این بازی به وضوح نشونگر بازگشت دوباره ی آلمان به ذات قدرتمند خودش بود.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها