نفر افراد آنلاین

1383,04,09
چند خبر :

*بالاک در بایرن میماند*
میشائیل بالاک ٬هافبک قدرتمند بایرن و تیم ملی آلمان که به گفته خود ٬قرار بود بعد از یورو ۲۰۰۴ در مورد آینده اش در بایرن تصمیم گیری کند ٬بالاخره امروز در یک مصاحبه ی تلویزیونی اعلام کرد که فصل آینده را هم در بایرن خواهد ماند.

 

*رهاگل ٬آلمان ؟ هرگز*
اتورهاگل
٬سر مربی آلمانی یونان ٬اعلام کرد که قصد ندارد هدایت تیم ملی کشورش را بر عهده گیرد و جانشین رودی فولر شود.

این مربی ۶۵ ساله که به خاطر اختلافات با فرانس بکن بائر از بایرن اخراج شد ٬در مصاحبه ی تلویزیونی گفت : من قصد ندارم یونان را ترک کنم ٬چون در این کشور راحت هستم.من تا سال ۲۰۰۶ قرارداد دارم و هرگز نمی خواهم با پشت کردن به مردم یونان باعث ناراحتی آنها شوم.فدراسیون فوتبال آلمان هیچ تماسی با من نداشته است و من میدانم که فرانس بکن بائر هیچ علاقه ای به من ندارد همانطور که من هیچ علاقه ای به او ندارم!


*اتمار هیسفلد ٬مربی آلمان؟؟*مربی جدید آلمان بعد از کناره گیری رودی فولر ٬قرار به احتمال بسیار زیاد از بین سه گزینه ی اتمار هیتسفلد ٬اتو رهاگل و کریستف دام انتخاب بشه که در این بین شانس اتمار هیتسفلد برای تصاحب این پست از همه بیشتره.
در چند روز گذشته هم شخصیت های بزرگ فوتبال آلمان از جمله فرانس بکن بائر ٬الیور کان و ... حمایت خودشون رو از اتمار هیتسفلد اعلام کردن. 

*کالادزه در بایرن*

اولی هوینس ٬مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در ملاقاتی با آدریانو گالیانی نایب رئیس میلان درخواست خرید کاخا کالادزه را تقدیم وی کرد. با رفتن احتمالی بیکسنت لیزارازو مدافع فرانسوی از بایرن ٬هوینس کالادزه را جانشین وی معرفی کرده است.روزنامه ی بیلد با گزارشی از صحبت های رد و بدل شده بین دو طرف مونیخی و میلانی نوشت : << کالادزه در حدود ۸ میلیون یورو ارزش دارد ولی این مسئله ی مهمی برای آمدن وی به بوندس لیگا نیست ٬زیرا بایرن مشکلی از بابت فراهم کردن بودجه خرید او ندارد و تنها مشکل ٬رضایت خود بازیکن است. >>

 

*رقابت پالرمو با بایرن*

باشگاه پالرمو با بایرن مونیخ بر سر خرید سباستین فری ٬سنگربان فرانسوی پارما رقایت میکند.دمیتر یونانی مدیر فنی پالرمو با تایید این مطلب اذعان داشت برای استخدام فری باشگاهش قصد شکست از آلمانی ها را ندارد.

وی به روزنامه ی گاتزتادلواسپرت گفت : << پالرمو در سری A یک تیم گمنام نخواهد بود و به همین خاطر قصد داریم بهترین نفرات را به خدمت بگیریم.ما با پارما وارد گفتگو شدیم و درخواست آنها حدود ۶ میلیون یورو بوده که از نظر سران باشگاه هیچ مشکلی ندارد. >>

( البته من به شخصه معتقدم که بعد از کان ٬شایسته ترین فرد برای سنگربانی بایرن Timo Hildebrand ٬دروازه بان فعلی اشتوتگارده که امسال تونست با فقط ۲۵ سال سن رکورد الیور کان رو هم تو گل نخوردن بشگنه و رکورد فوق العاده ی ۸۸۴ دقیقه رو از خودش بجا بگذاره. )

 

*انتقاد شدید رومنیگه از کان*
کارل هاینس رومنینگه نایب رئیس بایرن مونیخ از الیور کان دروازه بان و کاپیتان این تیم به خاطر مصاحبه ی اخیرش و ابراز تمایل برای ترک بایرن انتقاد و بازخواست کرد.

رومنیگه به روزنامه ی آبندسایتونگ گفت : کان و هیچ کس دیگری اجازه ندارد بدون اجازه ی مسئولین باشگاه در مورد تیم صحبت کند و من از صحبت های کان عصبانی شدم.کان ماه گذشته در مصاحبه ای گفته بود مایل است بعد از ۱۰ سال بایرن را ترک کند.

 

*هوینس : مبلغ فروش کان ۳۰ میلیون یورو است*
اولی هوینس مدیر باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد الیور کان دروازه بان این تیم در ازای۳۰ میلیون یورو میتواند بایرن را ترک کند.هوینس با اشاره به این مطلب افزود : اخیرا کان در مصاحبه ای خواهان ترک بایرن شده و اگر تیمی او را بخواهد باید این مبلغ را برای کان ۳۴ ساله پرداخت کند.

 

*بایرن ٬یکی از پرکار ترین باشگاه های اروپا در یورو ۲۰۰۴*

بایرن مونیخ یکی از ۴ باشگاهی بود که که تو یورو ۲۰۰۴ بیشترین بازیکن رو داشتن :

 

Bayern Munich (Germany) ( 9 )


Ballack, Michael - Germany
Hargreaves, Owen - England
Jeremies, Jens - Germany
Kahn, Oliver - Germany
Kovac, Robert - Croatia
Lizarazu, Bixente - France
Makaay, Roy - Netherlands
Sagnol, Willy - France
Schweinsteiger, Bastian - Germany

Arsenal (England) ( 9 )

Barcelona (Spain) ( 9 )

Juventus (Italy) ( 9 )


 بازیکنان جدید بایرن :


Torsten Frings
شماره : ۸Vahid Hashemian
شماره : ۹Andreas Gِrlitz
شماره : ۱۸Lucio
شماره : ۳نوشته شده توسط :
Hex.416d69722E48 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها