X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نفر افراد آنلاین

1383,05,06
سفر به شیکاگو

در این مدت نه چندان کوتاه که به این وبلاگ سر نزده بودم، امروز که می نویسم همه چیز برایم تازگی دارد. و جالب تر از همه این که چند دوست تازه به ما اضافه شدند که متاسفانه من هنوز افتخار آشنایی با آنها را نداشتم. امروز، برایتان چند خبر می نویسم. البته الان در ایران همه خوابیده اند و نمی توانند نوشته مرا در این لحظه بخوانند!

بایرن برای یک سفر چهار روزه به شیکاگو می آید.

Hoeness معتقد است که می تواند به راحتی در شمال آمریکا رکورد تازه ای با بایرن به دست آورد. او در تازه ترین گفته های خود بیان کرد که تیم بایرن، تیم نو ساخته ای است که به سرعت پیشرفتهای قابل توجهی را به جهانیان نشان خواهد داد.

***
خوشبختانه من توانستم در محل حضور پیدا کنم و دیده ها و شنیده هایم را برایتان بنویسم. محل قرار جایی در قلب شیکاگو تعیین شده بود.

***

«موفقیت تنها چیزی است که حساب می شود»
پس از صرف نهار، Oliver Kahn برای یک دیدار مهم به مربی خود پیوست. افراد بسیار زیادی برای دیدار با بازیکنان تیم بایرن به شیکاگو آمده بودند و در ابتدای ورود، از بازیکنان استقبال بسیار گرمی شد. زمانی که یکی از خبرنگاران از کاپیتان پرسید که آیا انتظار چنین استقبالی را داشته یا نه، او در پاسخ گفت که هرگز فکر نمی کرده فوتبال مردان در آمریکا به این میزان طرفدار داشته باشد.
Oliver Kahn معتقد است که پیشرفت و موفقیت تنها چیزی است که در زندگی حساب می شود و ارزش دارد. او می گوید مهم نیست این پیشرفت در آسیا باشد یا آمریکا. مهم، اصلِ پیشرفت است.
زمانی که خبرنگار مجله کیکر درباره استرس و فشار صحبت کرد، کاپیتان با قاطعیت اعلام کرد که چیزی به نام فشار روانی در میان بازیکنان حرفه ای بایرن وجود ندارد.
او همچنین تمرین های تیم را با مربی جدید، یک تجربه جدید خواند و گفت تیم بایرن نیاز به یک تغییر بزرگ داشت. با وجود اینکه تیم ما به وجود مرد بزرگی مثل Ottmar Hitzfield افتخار می کند، ولی تاکتیک های تازه، به تیم کمک می کند تا خود را با سرعت بیشتری بالا بکشد.
آخرین پرسش روز را خبرنگار سایت رسمی باشگاه بایرن مطرح کرد و آن هم درباره باشگاه های انگلیسی به خصوص منچستر یونایتد بود و Oliver Kahn در پاسخ گفت که ترجیح می دهد در باشگاه های بزرگ بازی کند.
در آخر، طرفداران زیادی با کاپیتان دوست داشتنی بایرن عکس یادگاری گرفتند.
بایرن، دو روز دیگر هم در شیکاگو می ماند.

ماری


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها