X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

نفر افراد آنلاین

1383,03,15
آغازی جدید:

«امروز، وب نوشت های دو بایرنی تبدیل می شود به وب نوشت های سه بایرنی
قرارهای زیادی با دو تا امیرها
گذاشتیم، و امیدوارم که بتوانیم با کمک هم، وبلاگ بهتری داشته باشیم، نوشته ها و آمارهای تازه تر و بهتری را به شما تقدیم کنیم. برای نخستین یادداشتی که به عنوان یک همکار جدید اینجا می گذارم، از سر مربی جدید بایرن آغاز می کنم که مثل خود من که در این وبلاگ تازه وارد هستم، در باشگاه بایرن مونیخ تازه وارد است.

  آغاز کار در مونیخ چه طور خواهد بود؟

«Felix Magath فصل آینده به بایرن خواهد رفت.»

در روز دوشنبه، مجله Kicker این خبر را در حالی اعلام کرد که دو باشگاه بایرن و اشتوتگارت در روز شنبه همان هفته صحبت های خود را به پایان رساندند. سران باشگاه بایرن مونیخ به درستی دلیل جایگزینی ماگات به جای هیتزفلد را مشخص نکردند و ترجیح دادند که این مساله به صورت یک راز باقی بماند. البته شایعات همیشه وجود دارند.

ماگات در گفتگوی تلفنی با خبرنگاران گفت: "من به اتفاقی که در فصل گذشته افتاده نگاه نمی کنم. گذشته به تاریخ می پیوندد. من به فصل آینده نگاه می کنم. ۲۸ June برای همه ما یک شروع تازه است. من اینجا تازه وارد هستم و فعلآ درباره بازیکنان نظر نمی دهم تا زمانی که با تک تک آنها کار کنم و استعدادهایشان را بشناسم."

و زمانی که خبرنگاران از او درباره تمرینات بدنی بازیکنان پرسیدند، پاسخ داد: "تمرینات بدنی یکی از کلیدی ترین مسائل در فوتبال است و بازیکنان بایرن، مثل همیشه تمرینات خود را، البته با کمی تغییر برگذار خواهند کرد. هر بازیکن فوتبال باید به میزان خاصی تمرینات بدنی داشته باشد تا بتواند نود دقیقه در زمین بدود."

ماگات در پاسخ به خبرنگار سایت رسمی بایرن مونیخ در رابطه با اینکه دوران مربیگری خود را چگونه محک می زند گفت: "من همیشه از اینکه با بازیکنان جوان کار کنم راضی و خوشحال، و البته موفق بودم."

 قابل توضیح است که وی در تیم اشتوتگارت که تیمی نو پا و جوان است توانست افتخاراتی کسب کند. در اصل، اشتوتگارت با کمک ماگات خود را بالا کشید.

Franz Beckenbauer، مرد فوتبال آلمان اعلام کرد: "ما در بایرن به یک تغییر نیاز داشتیم. در چنین زمانی حتی بهترین و موفق ترین مربی تاریخ هم نمی تواند به تیم کمک کند." وی پس از آن که عینک باریکش را روی صورت جابه جا کرد ادامه داد: " دو سال پیش، همه می گفتند که بایرن، بهترین بازیکن های تاریخ خود را دارد. سال گذشته هم همین طور. ولی الان بایرن چیزی برای نشان دادن ندارد."اینجا، پرافتخارترین بازیکن تاریخ آلمان لبخند تلخی زد و گفت: "با روشی که بازی می کنیم، وضعیت جدول برای من تعجب برانگیز است."

در مدت زمان فعالیت Hitzfeld در بایرن، وی موفق شد چهار بار این تیم را به قهرمانی بوندسلیگا برساند. و البته پیروزی بایرن در جام قهرمانان در سال ۲۰۰۲ را نباید فراموش کرد.

 Felix Magath متولد 26/07/1953 در آلمان است.

ماری

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

عناوین آخرین یادداشت ها